Dnes je 30.9.2023, a zabává se 0 lidí

Vtipné texty - náhledy

Kategorie: Zaměstnání a práce

 
Dopředu


Dodatok k pracovnej zmluve
1)Dny nemoci
Už nejsme ochotni déle akceptovat potvrzení od lékaře, že jste práce neschopni, protože když jste schopni zajít k lékaři, jste schopní dojít i do práce.

2)Chirurgické zákroky
Veškeré operace jsou v době kdy jste zaměstnaní u naší firmy zakázané! Přijali jsme Vás jako celého neporušeného) člověka. Nechat si něco odstranit je bráno jako hrubé porušení pracovní disciplíny.

3)Volné dny
Každý zaměstnanec má nárok na 104 volných dnů za rok. Tyto se budou nazývat soboty a neděle.
4)Absence z důvodu vlastního úmrtí
Tato absence Vám bude omluvena pouze za předpokladu, že naší firmu uvědomíte nejméně 14 dnů předem, jelikož jste povinni zaškolit svého následníka.

5)Návštěva toalety
Návštěvu na toaletách je třeba řídit dle abecedního pořádku. Např.všichni zaměstnanci začínající na písmeno ˝A˝ půjdou na toaletu mezi 8:00 až 8:20, písmeno ˝B˝ 8:20 až 8:40 atd. Pokud to nestihnete v uvedeném čase, musíte počkat do druhého dne,nebo si vyměnit ˝časenku˝ s jiným zaměstnancem.Toto musí být písemně povoleno od vedoucích obou zaměstnanců. Kromě toho jsou stanoveny pouze 3 minuty na použití toalety. Po uplynutí tohoto limitu se ozve alarm, toaletní papír se ukryje a otevřou se dveře.

6)Přestávka na oběd
Hubení zaměstnanci dostanou na oběd 1 hodinu, protože se potřebují více najíst, aby lépe vypadali. Zaměstnanci s přiměřenou váhou dostanou na oběd 30 minut, to stačí aby si váhu udrželi. Tlustí zaměstnanci dostanou na oběd 5 minut, to jim úplně stačí na vypití odtučňovacího koktejlu a spolknutí tablety se stejným účinkem.
7)Kodex oblékání
Doporučujeme, aby zaměstnanci chodili oblečeni přiměřeně svému platu. Pokud u Vás uvidíme značkové oblečení usoudíme, že jste na tom finančně dobře a nepotřebujete zvýšit plat.
Děkujeme Vám za loajalitu vůči naší firmě. Jsme tu na to, abychom zabezpečili pozitivní zaměstnanecké ovzduší. Proto jakékoliv stížnosti, otázky, komentáře, nezdary, očekávání a obvinění směrujte jinde.
Přejeme vám příjemný den
Váš management!
 
Ohodnoť!
MizernéSlabéPrůměrnéDobréVynikající
Dopředu
Zaslat mailem
Přidat na Facebook
Kód do vaši stránky, blogu
Vytisknout
Přidat obsah

Zaslat mailem

  
  

Přidat obsah

Kategorie: Soubor:

Odesláním obsahu potvrzuji, že přidávám jen svá vlastní díla nebo díla nechráněné autorským právem.Komentáře           

Vtipné obrázky