Dnes je 25.1.2021, a zabává se 1 lidí

Vtipné texty - náhledy

Kategorie: Počítače a technikaKeby boli lietadlá softwarom...
DOS:Všichni pasažéři tlačí letadlo, a se začne vznášet, pak do něho naskočí a nechají je letět, a se opět dotkne země, poté vyskočí a začnou opět tlačit, naskočí atd.
DOS s QEMM: Totéž , co předchozí případ, ale je tu více prostoru pro nohy tlačících pasažérů.
Macintosh: Všichni stewardi, letušky, kapitáni, nosiči zavazadel a kontroloři letenek vypadají stejně, jednají stejně a mluví stejně. Kdykoliv se zeptáte na detaily, je Vám řečeno, že to nepotřebujete a nemáte chtít vědět, že vše bude pro Vás uděláno, ani byste museli vědět, zkrátka už mlčte !!!
OS/2: Abyste mohli nastoupit do letadla, musíte si nejprve na deseti různých místech nechat orazítkovat Vaši letenku. Pak vyplníte ve formuláři, kde chcete sedět, a jestli letadlo má chovat se a vypadat jako zaoceánská loď, osobní vlak nebo autobus. Jestliže se Vám konečně podaří dostat se na palubu a letadlu se konečně podaří odstartovat, máte krásný výlet.... S vyjímkou možnosti, že kormidlo a klapky letadla zamrznou, v kterém to případě je čas se pomodlit a zaujmout bezpečnou polohu.
Windows: Letištní terminál je krásný a barevný, s přátelskými letuškami a stewardy, do letadla je snadný nástup a start je naprosto hladký. Pak, za letu, letadlo najednou bez jakéhokoliv varování spadne.
UNIX: Každý pasažér si na letiště přinese kus letadla. Na ranveji se všichni sejdou a montují z přinesených kusů dohromady letadlo, neustále se dohadujíc o tom, jaké letadlo vlastně vytvářejí.
MACH: Není žádného letadla. Pasažéři se seskupí a volají po letadle, pak čekají a čekají a čekají. Pak přijde skupina lidí, každý přinese kousek letadla a letadlo se z těchto dílů smontují dohromady, hádajíce se o tom, jaké letadlo to bude. Letadlo nakonec vzlétne, přičemž pasažéry zanechá na zemi čekající a čekající... Po přistání pilot telefonuje pasažérům na původním letišti, aby je informoval o tom, že přistáli.
NEWTON: Poté, co jste si před 18 měsící zakoupili letenku, dostáváte se konečně do letadla. Při vstupu jste dotázáni na Vaše jméno. Kdy je zopakujete 4-6 krát, personál ho konečně rozpozná a dovolí Vám usednout. Kdy se připravujete k jídlu, steward Vám oznámí, že si nastupovací proces musíte zopakovat, protože jim došla volná místa a oni potřebují přepočítat pasažéry, aby se ujistili, jestli mohou je tě nabrat další pasažéry.
WINDOWS NT: Terminál a personál vypadají stejně jako u WINDOWS, ale proces bezpečnostní kontroly se stává noční můrou. Zatímco pasažéři s lístky do druhé třídy se stále snaží dostat na palubu, pasažéři první třídy ji přistávají kde chtějí, a to za poloviční dobu.
WIDOWS 2000: Letadlo je distribuováno mezi 47 různých hangárů na 13 letištích v 8 státech. Abyste však mohli letět, nepotřebujete vědět, kde je letadlo nebo komu patří. Ve skutečnosti neletíte pravým letadlem, ale jste v leteckém simulátoru, který se chová jak pravé letadlo, s vyjímkou toho že s ním nikam nedoletíte. To je ale v pořádku, vždy máte svět pod konečky svých prstů a nikdy nepotřebujete opustit domov.
Ohodnoť!
MizernéSlabéPrůměrnéDobréVynikající
Zaslat mailem
Přidat na Facebook
Kód do vaši stránky, blogu
Vytisknout
Přidat obsah

Zaslat mailem

  
  

Přidat obsah

Kategorie: Soubor:

Odesláním obsahu potvrzuji, že přidávám jen svá vlastní díla nebo díla nechráněné autorským právem.Komentáře           

Vtipné obrázky